66,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kongo'ya Ağıt E-Kitap Açıklaması

Jean-Christophe Grange, Kongo'ya Ağıt ile Lontano'yu sürdürüyor!

Bütün yollar cehenneme çıkıyor…

Afrika’da, Floransa’da, Paris’te…

Düşman aynı: Çivi Adam!

İblisle son düello başlıyor!..

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.02.2020

Sorgulatıcı, şüphe edici ve farkına varıcı.

Globalleşen dünyada bakmayı aklımıza getirmediğimiz detayları gösteriyor ve onlara dikkat çekmek için dürtüyor. Yani türü sadece polisiye-gerilim değil. Dünyanın kendisi polisiye-gerilim değil mi?

13.03.2019

sürükleyici

İlk başlarda sıkıcı gibi geliyor ama sakın bırakmayın pişman olmasınız

10.07.2017

Etkileyici

Lontano yu okumaya başladığımda bir türlü ilerletememiştim taa ki yaklaşık ikiyüzlük sayfalara gelinceye kadar. Sonrası su gibi akmış ve bitmişti çabucak. Ve hikayenin bilinmeyenleri Morvan ailesinin gizemini öğrenmek için Kongoya Ağıt ı devam kitabını hemencecik aldım. Şunu söylemeliyim ki, kitabın ilerlememe gibi bir akış problemi yok. Başladı ve bir çırpıda bitti. Murakaminin 1Q84 ündeki Aomame karakteri unutulmaz bir iz bırakmıştı bende, hiç unutamıyorum kendimce. Lontano da ise sanırım bir karakter belirtmek diğerlerine ayıp olur. Morvan ailesi unutulacak gibi değil... Vakit kaybetmeden alın ve okuyun derim... Ayrıca ön sipariş verip ilk baskıyıda edindiğin için ayrı bir mutluyum... Şimdi sıradaki J.C.Grange ın yeni yazacağı kitabını bekliyorum...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.