4/5 - 28 Kişi Yorum Yap
6,55 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Duygu Asena bu kitabında, temiz, telaşsız, kıvrak anlatımıyla bir kadının yaşadıklarını, daha doğrusu cinsiyetii kadın olarak belirlenmiş, herkesin üç aşağı beş yukarı tanık olabileceği ortak bir macerayı, bir kadının ağzından anlatıyor. Bu kadın, küçücük bir kızın henüz yaşanmamış doğal meraklarından, aşklar, acılar, sahtekârlıklar, hıslarla dolu bir hayatın bazen hafif, bazen ağır kıpırtılarına kadar, kendi ayakları üzerinde durabilmek için mücadele ediyor. Bu kadın, pürüzsüz bir tenden kırışıklıklara uzanan zaman içinde kendisi için var olabilmeyi hedefliyor. Beceriyor da...Ne pahasına olursa olsun!

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%69,2
%26,9
%3,8
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

16.04.2020

Kadın olmak..

Duygu Asena ile ilk kez bu kitabı sayesinde tanıştım. Gayet akıcı bir anlatımı var. Bir kadın olarak yaşadığımız sıkıntıları ve bunun iç dünyamıza olan yansımalarını anlatmış. Bittiğinde durup düşündürüyor, toplum düzenini kadın-erkek ilişkilerini, aile ilişkilerini kesinlikle sorgulatıyor.

09.08.2019

Mükemmel

Duygu Asena herkesin okuması gereken yazarlardan. Harika bir kadın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.