3/5 - 34 Kişi Yorum Yap
16,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Gerçekten “özgür” müsünüz?
Dilediğiniz zaman dilediğiniz yemeği yiyebiliyor olmak mıdır sizce özgürlük?
Toplumsal hiçbir baskı hissetmeden içinizden geldiği gibi giyinebiliyor olmak mı yoksa?
Canınızın istediği saatte uyuyup, canınızın istediği saatte uyanarak, yine canınızın istediği saatlerde istediğiniz kadar çalışarak, ihtiyacınız olan parayı kazanabilmeniz mi?
Bir hafta sonu tatilinde cep telefonunuzu kapattığınızda mı özgür hissediyorsunuz sadece kendinizi?
Hayatınızla ilgili her kararınızı sadece kendinizi düşünerek mi alıyorsunuz?
Kaderinizin ipleri tamamen sizin elinizde mi?
Başkalarının sizden yararlandığını düşündüğünüz oluyor mu?
Kaybetmekten korktuğunuz insanlar yok mu?
Değişmeye ne kadar açıksınız?
En azından yumurtayı nasıl yemekten hoşlandığınızı düşünün. İlle de rafadan mı? Yoksa “Bugünlük de böyle olsun, ne fark eder ki?” dediğiniz olur mu?
Önemsiz gibi görünen bu küçücük ayrıntıların mücadelesi içinde silinip gider sizi siz yapan sınırlarınız. Çünkü “özgürlük” sandığınız gibi “sınırsız” olmak demek değildir, tam tersine net ve güçlü sınırlara sahip olabilmenizle ilgilidir. Diğer bir deyişle, hayır diyebildiğiniz ölçüde, özgürlük alanınıza sahip çıkarsınız.
Hayır Diyebilme Sanatı sınırlarınızı doğru çizerek, kendinize geniş bir özgürlük ve özgüven alanı yaratmanın incelikleriyle dolu, duyarlı bir rehber...

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%20,6
%32,4
%23,5
%11,8
%11,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.05.2020

Okumaya değer

Kitap okuyan herkese hitap etmeyebilir belki AMA! her şey çok hızlı akıyorsa, sürekli bir yerlere yetişme çabasındaysan, önceliklendiremiyorsan ve farketmez bana uyar tarzını benimsemişsen bir göz atmaktan zarar gelmez..

29.02.2020

Hayır!

İyi veya kötü demek tabikii kişiye özel bir durum. Ancak benim gibi aslaa''hayır''diyemenler için rehber niteliğinde bir kitap. Tavsiye ederim. Okuması keyifli.

09.01.2020

Muhteşem!!!

Kitabı okurken kendime o kadar çok kızdım ki. Yaptığım hataları, yanlışları bir bir gördüm. Kendime olan saygımı, özgüvenimi tekrar kazandım. En önemlisi de artık hayır demeyi öğrendim. Artık yapamayacağım şeylere hayır demeyi, belki dememeyi kararlı olmayı öğrendim sıfır stres bundan sonra. Yazanların yüreğine kalemine sağlık. “Unutmayın! En ağır yük hayır diyemeyen insanın yüküdür, bir ömür başkalarını taşır sırtında.” diyor kitapta. Artık yüküm hafifledi.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız