3/5 - 86 Kişi Yorum Yap
20,65 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

“Yaz ve sil. İnanç ve şüphe. Cevaplar ve sorular. Hem bilgiyi önemse, hem bildiklerini sorgula. Asla bir yere demir atma. Adresin değil, sadece ayak izlerin olsun bu dünyada.”

-Elif Şafak – Havva’nın Üç Kızı’ndan bir alıntı

“İnançsızlığa, İnanca, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuk...”

Elif Şafak’ın 2016 Doğan Kitap tarafından yayımlanan ve kısa sürede çok satanlar listesine yerleşen romanı Havva’nın Üç Kızı; Mona, Peri ve Şirin adında üç kadının 1980 ve 2016 yılları arasındaki hayat hikayesi temelinde ülkemizin sorunlarına ve toplum çerçevesinde insan ilişkilerine mercek tutuyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 397

Baskı Yılı: 2016

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%26,7
%30,2
%17,4
%2,3
%23,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

06.02.2019

Havva'nın Üç Kızı

"Önce "ben"i parçalara ayırırız. Sonra ayrı parçalarla yeni, yepyeni bir benlik inşa ederiz. Vazgeçme! " diyor ya Azur Peri'ye, Kaçımızın cesareti var bunu yapmaya?İnancımızın yada inançsızlığımızın mutlak, güvenli limanından çıkıp muğlaklığın dalgalı denizine dalmaya...Herkesin safını tuttuğu, tarafını seçtiği bir dönemde hevesli miyiz diğerini dinlemeye, anlamaya? Farkında mıyız diğerini anlamadan kendimize varamayacağımızın? Her karakterde kendimden biraz bulduğum, bulduğumdan da memnun olup olmadığımı sorguladığım bir kitap oldu.Umarım sizin içinde öyle olur...

06.02.2017

Hayal kırıklığı

Bazı eserleri çok güzelken diğerleri hep aynı hikaye ama kahramanların isimleri farklı hissi uyandırıyor. Bu da onlardan biri olmuş maalesef. Ustam ve Ben'in yerini asla tutamaz.

27.12.2016

Beğenmedim

Ustam ve Ben'den sonra bu romanında da hayal kırıklığı yaşadım. Bir "İskender" ya da "Aşk" tadı yok. Hem konu hem de üslup itibarıyla  çok zayıf buldum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız