4/5 - 155 Kişi Yorum Yap
26,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

İhanet Noktası E-Kitap Açıklaması

NASA'ya bağlı bir uydu Kuzey Kutbu'nun derinliklerine gömülü nadir bulunan bir nesnenin varlığını belirler. Bir süredir bocalamakta olan NASA bunu bir zafer olarak niteler. Amerikan uzay politikasını ve yaklaşmakta olan başkanlık seçimini derinden etkileyecek bir zaferdir bu...
Başkan, Beyaz Saray Gizli Haber Alma Analisti Rachel Sexton'ı Milne Buzul Katmanı'na gönderir. Karizmatik bilim adamı Michael Tolland başkanlığında uzmanlardan oluşan bir ekiple Kuzey Kutbu'na giden Rachel, bir süre sonra akla gelmedik bir oyunu ortaya çıkarır. Tüm dünyayı amansız bir düşmanlığa sürükleyecek bir bilim sahtekârlığı söz konusudur.
Rachel, Başkan'la bağlantı kuramadan Michael ölümcül bir saldırıya uğrar. Gerçeğin ortaya çıkmasını istemeyen esrarengiz biri, katil-lerden oluşan bir ekiple herkesi ortadan kaldırmaktadır.
Issız ve ölümcül bir çevrede bir avuç insanın tüm umudu bu korkunç sahtekârlığın arkasındaki güçlerin ortaya çıkarılmasıdır. Öğrenecekleri gerçek ihanetin doruk noktasıdır.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2005

Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 528

Baskı Yılı: 2005

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 649

Baskı Yılı: 2005

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar
%72,9
%16,7
%7,6
%0,7
%2,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.11.2019

9/10

Gerek konusu, gerek anlatım şekli açısından çok başarılı ve inanılmaz derece sürükleyici bir kitap. Kesinlikle tavsiye ederim.

05.03.2019

D.B

Kurgusu,anlatımı ve sürekleyici yönüyle gayet güzel bir kitap. Çevirmen de bence gayet başarılı..

25.08.2013

ihanet noktası

Kitaptaki ara olayları bir kenara bırakırsak ana konu uzayda hayat olması, bu da bir Illuminati masalı aslında, yazar yine bundan bahsediyor onların bir fikrinden, Dan Brown onlar için mi yazıyor ne , yok ya değildir halk ağzında komplo teorisidir bu ;) !!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.