2/5 - 53 Kişi Yorum Yap
10,80 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Firarperest E-Kitap Açıklaması


İnsan ki eşrefi mahlukattır, içindeki semavi özü keşfetmekle yükümlüdür.

Çıkacaksın yollara, kendine doğru git gidebildiğin kadar. Keşif boynumuzun borcudur. Kendimizi keşfetmek, aşkı keşfetmek, dünyayı keşfetmek, Öteki'ni keşfetmek...
(…)

Çakılı kalmamak sırf alışkanlıklardan ötürü demir attığın koylara. Çıkmak oralardan, geçmek dalgakıranların beri tarafına, bilmediğin memleketlere varmak, tatmadığın yemekler yemek, sözlerini anlamadığın şarkılarla içlenmek, risk almak, dağılmak ve parçalanmak ve hasret çekmek buram buram, gurbetin tadına bakmak ve kendini yabancının gözünden görmek, şaşırmak yeniden, şaşırmak bir çocuk gibi dünyanın hallerine, çeşitliliğine, güzelliğine, acımasızlıklarına... şaşırmak ölene kadar... şaşırma kabiliyetini hiç yitirmemek... budur son tahlilde Âdemoğullarına, Havvakızlarına kendilerini keşfettirten serüven. (Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 236

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar
%25,6
%17,9
%23,1
%7,7
%25,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.02.2013

başarısız

Bence zayıf bir kitap. Neden bu kadar çok sattığını anlayabilmiş değilim.

06.09.2011

Daha iyi olabilirdi...

Bence günü kurtarmak adına yazılmış bir kitap. Elif Şafak gibi bir yazarı taşıyacak eser değil. Daha sağlam eserlerinizi bekliyoruz.

18.07.2011

vasat

kitap yazmak için yazılmış,illa çıksın diye zorlanılmış..derleme toplama..sıkıldım..bitsin diye itelediğim bir kitap olmuş..aşk tan sonra  beklentimiz yüksek sanki..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.