3,5/5 - 17 Kişi Yorum Yap
18,55 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Evrenden Torpilim Var E-Kitap Açıklaması

  1. baskısıyla Aykut Oğut'tan Evrenden Torpilim Var…

Siz hiç 150 kilo oldunuz mu? Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalmaya çalıştığınız, günlerce tek kelime bile konuşmadığınız oldu mu? Dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz… Annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu? Benim oldu!

Peki ya sonra o yabancı ülkenin dilinde şakır şakır konuşup hatta seslendirme yönetmenliği bile yaptığınız… O ülkedeki filmlerde başrol oynadığınız… 70 kilo verip filinta gibi olduğunuz… Yeni ve mutlu bir hayat kurduğunuz… Elinizi attığınız her işi altın yumurtlayan tavuğa çevirdiğiniz… Her saniyenizi gülümseyerek geçirdiğiniz, hayatta istediğiniz her şeyi elde etmeye başladığınız oldu mu? Benim oldu! Nasıl mı? Gelin anlatayım… "İstemek olmanın yarısıdır!"
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 318

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 212

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Novus

 

Puanlamalar
%43,8
%31,3
%25
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.12.2020

Kesinlikle Okunmali

Herkesin okuması gereken bir kitap.

07.10.2019

Hemen okumak ,bitirmek istenilen kitap :)

Espirili ,neşeli ve samimi anlatım tarzıyla okuyucuyu hikayesinin içine alan ve hayata dair cok şey katan kişisel gelişim kitabı .

27.08.2019

En iyi kişisel gelişim kitabı

Hayata olumlu katkısı olduğu bir gerçek. Her bireyin farkındalık olgusunu en iyi anlayabileceği dilden yorumlamış.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.