14,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

En İyisini Yapmak Mümkün mü?-Çocuklar İçin Felsefe E-Kitap Açıklaması

Günlerden bir gün Zeus, Athena ve Poseidon ‘en iyi olanı’ yapmak üzere iddiaya girerler. En iyiyi seçmek için de Momus’u görevlendirirler. Ancak her şeyde kusur bulan Momus, onların yaptıklarını beğenmez ve eleştirir.

En İyisini Yapmak Mümkün mü? kitabında çocuklar, mitolojik bir hikâye üzerinden öykünmek, kıskanmak, rekabet, eleştiri, hırs, başarı, mutluluk gibi kavramları tartışıyor.

Felsefe eğitmeni Özge Özdemir’in 9-12 yaş arası çocuklarla yürüttüğü ‘Çocuklar için Felsefe’ atölyelerindeki tartışmalardan yola çıkarak kaleme aldığı her kitap, çocuklara ilgiyle okuyacakları bir metin sunarak felsefeyi ve eleştirel düşünmeyi hayata katıyor. Kitapların içinde yer alan Ezgi Platin’in ‘harf çizim’leri ise kavramlara eğlenceli bir yorum getiriyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Resimleyen: Ezgi Platin

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

20.01.2021

Müthiş

Özge Özdemir, felsefe sohbetlerinde çocukları bilinenin, kabul edilenin, değerlerin ötesine, keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

19.04.2020

Çok güzel bir kitap.

Yanlışlıkla 1 yıldız verdim 5 yıldızlık bir kitap. Çocukların okuması gereken kitapların arasında. Kızım zevkle okudu.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.