4/5 - 26 Kişi Yorum Yap
14,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor E-Kitap Açıklaması

İnsanların beden dili birçok ipucu veriyor. İstiyorum ki gençler sizin mesajlarınızı alsınlar. Sizin için "ilim ve bilim çeşmesi" sıfatı az gelir.

İshak Alaton
Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Sizi Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabınızla tanıdım. Müthiş bir kitap. Alıp eve gittim, o gece saat üçte bitirdim. Sonra beş kere daha okudum. Diğer kitaplarınızı da ikişer defa okudum. Artık akıllandım; her gün iki bölümü üç-dört defa okuyorum, kitap geç bitiyor.

İlker Sağlık
İş Adamı

Bu kitap, "en çok satanlar" kadar, "en çok okunanlar" listesindeki yerini yıllardır koruyor.

Mehmet Öz
Bilim ve Sanat Kitabevi

Yatağa uzanırken uykunuzu getirsin diye elinize aldığınız bir kitabın bütün gece sizi uyutmadığı oldu mu? Dikkat Vücudunuz Konuşuyor böyle bir kitap.
Dr. Öner Göv

Yıllardır yerli veya yabancı uzmanların verdiği üst düzey birçok eğitim programına katıldım. Bu kitaba konu olan seminer kadar etkileyici olanıyla karşılaşmadığımı rahatlıkla söyleyebilirim.
Atilla Okumuş
Jumbo AŞ Genel Müdürü

İş yaşamındaki başarılarını uzun süredir yakından izlediğim Ahmet Şerif İzgören'in deneyimlerini okumak çok etkileyiciydi. Herkesin, hayatla ilgili çok şey öğreneceği bir kitap.
Prof. Dr. Vahap Katkat

Bu kitap için keyifli ve etkileyici kelimelerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Farkında olmadığımız bir hayatın bize sunuluşu, demek daha doğru olur.
Prof. Dr. Cihan Akçaboy

Okuduğunuz ve unutamadığınız kitaplar iki elin parmakları kadardır. Bu, kesinlikle onlardan birisi. Bu kitap alanında bir BEST SELLER.
İsmail İğdeli

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 162

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 123

Baskı Yılı: 1999

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

 

Puanlamalar
%69,2
%19,2
%7,7
%0
%3,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

30.03.2020

Son derece başarılı

Böyle bir konuyu Türk yazardan okumanın daha faydalı olduğunu düşünüyorum çünkü vücut dili toplumlardan topluma farklılık gösterebiliyor. Kitap son derece başarılı. Bir göz atayım dedim aynı gün bitirdim.

28.02.2019

Tam bize göre.

Her toplumun kültürü ve beden dili de kendisine özeldir. Bu kitap bizim kendi kültürümüz üzerinden konuyu anlattığı için bana daha faydalı geldi. Yabancı yazarların kitapları genelde bize uymuyor.

07.01.2019

.

Başarılı bir kitap. Okurken sıkmıyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.