3,5/5 - 30 Kişi Yorum Yap
11,60 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Dijital bir denizin içindeyiz. Deniz sürekli değişiyor ve yüzmenin olanakları her seferinde yeniden keşfediliyor. Ebeveynler olarak bu denizde ilerlemeye çalışırken çocuklarımızı nasıl yönlendireceğiz? Peki ya onlar bizden daha becerikliyse... Onları olası tehlikelerden nasıl koruyacağız?

Dijital Dünyada Çocuk Büyütmek bu soruların yanıtlarını arıyor.

* Çocukların teknolojiyi nasıl kullanacağına dair bilinçli kararlar vermek,

* teknoloji ve çocuk gelişimi konularında en son bilgi ve araştırmalara erişmek,

* ipuçları, ince müdahale ve araçlarla pratik uygulamaları öğrenmek

* ve bunları uygulayabilmek için gereken inanca sahip olmak istiyorsanız bu kitap sizin için.

Çocuğunuzu ekran başından kaldırmak için bağırmanıza gerek kalmayacak. Kalktığında öfke nöbetlerine dönüşen kavgalar son bulacak. Çocuğunuzla ilişkinizi yeniden kuracak ve teknolojiye beraberce ayak uydurmanın keyfine varacaksınız.

Çünkü artık çocukların dijital dünyadan uzak durması 
mümkün değil.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%40
%20
%26,7
%6,7
%6,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.07.2019

4lük

Doğru ve eksik yaptıklarımı tespit ettim. Teşekkürler

14.02.2019

her ebeveyn okumalı

Keşke herkes okuyabilecek yeterlilikte olsa ve dijital dünyayı bilinçli kullanmayı öğrenebilse... Gelecek nesilleri korumak için aile eğitimi şart...

02.11.2018

Çocuk gelişimi

Kitap teknolojiyi bilinçli kullanma tavsiyelerinin yanı sıra çocuklar hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan anne babalara da temel konular hakkında fikir veriyor. Özellikle oyun, dil gelişimi, uyku başlıklarının  okuyucuya rehber olacağını düşünüyorum. Kitap okuyucuya bu kavramların önemini hissettiriyor ve üzerinde daha ayrıntılı düşünülmesi gerektiğinin altını çiziyor.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız