21,65 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bedenle Konuşan Zihin-İçsel İyileşme Yöntemleri E-Kitap Açıklaması

Bu kitapta, doğrudan kullanabileceğimiz yöntemler ve ulaşabileceğimiz ses kayıtlarıyla, zihnimizi yönetmeyi, bütüncül sağlığa ulaşmayı öğreneceğiz.

Bu kitap zihninizle nasıl iletişime geçebileceğinizi, onun söylediklerini nasıl kontrol edebileceğinizi anlatıyor. Böylece size, hayatınızı tamamen olumlu yönde değiştirecek bir çözüm sunuyor.

“Yaklaşık on yıldır hayatın her alanından insanlara yardımcı oluyorum,” diyor Psikolog Hasan Arslan. “Kanser hastalarına, yakınını kaybedenlere, terk edilenlere, terk edenlere, nefretle dolu olanlara, suistimal edilenlere, kaygıyla hayatını mahvedenlere… Hepsinin ortak noktası, hayatının bir alanında ya da tamamında kontrolü kaybettiğine inanması.”

Hangimiz kaybetmiyoruz ki? Peki siz kontrolü tekrar kazanmaya, zininizi bedeninizle konuşturmaya hazır mısınız? Bu kitapta, doğrudan kullanabileceğimiz yöntemler ve ulaşabileceğimiz ses kayıtları yardımıyla, zihnimizi yönetmeyi ve bütüncül sağlığa ulaşmayı öğreneceğiz.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

05.12.2020

Okunması gereken bir kitap

İnsanın hayatını etkileyecek bilgiler kolayca anlaşılacak biçimde işlenmiş. Beğenek okudum.

17.08.2020

Anlatım zayıf

Kitapta değerli bilgiler yer alıyor fakat bu bilgiler verilene kadar haddinden fazla uzunlukta detaya maruz kaldığımı düşündüm. Uzun uzun giriş paragrafları, çok sayıda örnek, benzetme okurken, ne zaman esas mesaj ve bilgiye ulaşacağım diye düşünerek kitabı bitirdim. Beden ve zihnimizin işleyişine dair verilen bilgiler çok değerli ama çok daha öz biçimde ifade edilebilirdi. Meditasyon kayıtlarına yazarın web sitesinde ulaşabiliyorsunuz. Bu kayıtların çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Mutlaka dinlemeye devam edeceğim. Ancak kitaba alternatif bir öneriden haberim olsa, onu okumuş olmayı dilerdim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.