3/5 - 32 Kişi Yorum Yap
20,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Araf E-Kitap Açıklaması

"İyi de bir insana neden ömür boyu geçerli olacak şekilde tek bir isim veriliyordu başka bir isim de verilebilecekken, hatta isminin harfleri karıştırılıp aynı isimden yenileri türetilebilecekken? Kendimiz de dahil etrafımızdaki her şeyi yeniden adlandırma şansı ne zaman alınmıştı elimizden?
Doğuştan bana verilen bir isme ilanihaye mıhlanıp yapıştığımı bilmek nasıl sıkmaz ki canımı, hayattaki yegâne tesellim kendim olmamayı başarabilme şansım iken? İsimleri sonsuza kadar sabitleyen bir dünyaya saplanmışım, harflerin çığırından çıkmasına izin vermeyen. Ama ne vakit kaşığımı alfabe çorbasına daldırsam ismimi ve onunla birlikte kaderimi yeniden düzenlemek üzere yeni harfler yakalamayı umuyorum."

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 396

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 348

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar
%53,6
%28,6
%3,6
%0
%14,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.12.2020

Zihin

Sizi farklı kültürlere ve insanlara götürüp bakış açınıza renk katan bi kitap.

17.04.2017

doyurucu değil, aç kaldık

Çeviri kitap okunur ama elif şafaktan okunmaz dedim kitabı okurken, belkide çeviri sırasında yazar çok müdahale etmiştir, çünkü çevirenle ilgili yorumlar genel olarak olumluydu.Yinede uzun bi süre elif şafak okumam.Teşekkürler.

13.11.2016

düz anlatım ve etkileyicilik

''Baba ve Piç'' romanını okuyan Elif Şafak okuru olarak diğer kitaplarının sönük kaldığını düşünüyorum. Araf'ta teknik bakımından düz bir anlatım var ancak romandaki ''Yabancıların Yabancılaştırılması'' ve olayların sonunun kitabın ismine nasıl uyacağını düşündüren kafamdaki soruya aldığım cevap benim için bu eseri güzel bulmak için yeterliydi.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.