product image
Gufo Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 60 TL = 60 TL
13 Aralık Çarşamba kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Filozofların pek çoğu için Ego, bilinçte “ikamet” etmektedir. Bu filozofların bazıları onun biçimsel varlığını, boş bir birleştirme ilkesi olarak “Erlebnisse”lerin ortasında olduğunu ileri sürerler. Bazıları da -çoğunlukla ruhbilimciler- onun maddesel varlığını, psişik yaşamımızın her anında, arzuların ve edimlerin merkezi olarak keşfettiklerini düşünürler. Oysa ki Ego, ne biçimsel ne de maddesel olarak bilincin içindedir. O dışarıdadır, dünyanın içindedir. Başkasının Ego’su gibi dünyaya ait bir varlıktır. 
Sartre der ki:

“Tanrı’ya inandığımız sürece ahlaklı olmak için İyi’yi yapmak övgüye değer bir şeydir. Ahlaklılık, ulaşmamız gereken ontolojik hatta metafizik bir varlık tarzıdır. Ve Tanrı’nın gözünde onu övmek, yaratımında ona yardımcı olmak söz konusu olduğuna göre yapma’nın olma’ya altıklığının meşruluğu ortaya çıkar. Çünkü iyilik yaparak sadece insanlara hizmet ediyoruz ama iyiliksever olarak Tanrı’ya hizmet etmiş oluyoruz.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

60,00 TL