product image
Maya Akademi
(0 yorum)
Satıcı: Barkod Kitap
Tek Çekim x 115 TL = 115 TL
13 Aralık Çarşamba kargoda
Kitap Formatı
Kitap FormatıCiltli
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Türk eğitim sisteminde öğretmenin hizmet öncesi yetiştirilmesi politikaları hep tartışıla gelmiştir. Ancak, bir o kadar önemli olan konu da eğitim çalışanın göreve başladıktan sonra okul denilen örgütsel ortama uyumu için yapılan çalışmaların yeterliliğidir. Çünkü eğitim iş göreninin göreve başladıktan sonra örgüte bağlılığı, gerekli motivasyonu edinmesi, yaptığı işten doyum sağlaması ve de okulun dolayısı ile eğitim öğretim sisteminde var olan değer, tutum ve normları kabullenmesi oldukça önemlidir. Bunlar ise, örgütsel sosyalleşme çalışmaları ile mümkündür.
Eğitimde örgütsel sosyalleşme ile ilgili bu kitap “ilköğretim okulu yönetici ve öğretmenlerin örgütsel sosyalleşme düzeyi” adlı doktora tezinin bir bölümü esas olarak hazırlanmıştır. Kitap beş bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde “örgütsel sosyalleşme kavramı”, ikinci bölümde “örgütsel sosyalleşme süreçleri”, üçüncü bölümde “örgütsel sosyalleşme belirtileri ve sonuçları”, dördüncü bölümde “eğitim örgütlerinde örgütsel sosyalleşme konuları ele alınmıştır. Beşimde bölümde ise ilköğretim okulu yönetici ve öğretmenlerinin örgütsel sosyalleşme düzeyleri ile ilgili bir araştırmaya yer verilmiştir.
Bu ilan Entegrapi ile listelenmiştir!

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

115,00 TL