idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (1)

Çocuğunuzun okul öncesi yaşamında eğitimine yardımcı olmak istemez miydiniz? Anne baba olarak ev konforunda rahatça yapabileceğiniz etkinlikler aracılığıyla çocuğunuzun duyusal beyin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Duyu bütünleme terapisti ve fizyoterapist olan yazar Ebru Albayrak Sidar, üç kitaptan oluşan Duyusal Beyin adlı serisiyle size çocuk eğitiminde yepyeni kapılar açıyor. Okul öncesi eğitim veren kurumların ve bu okullarda görev alan çocuk gelişimcilerin fazlasıyla yararlanabileceği uygulamalardan oluşan Duyusal Beyin Seti-3 Kitap Takım, alanında yazılmış az sayıda kaynaktan biri olarak öne çıkıyor. Küçük çocuğu olan tüm ebeveynlerin, kreş ve anaokulu öğretmenlerinin, çocuk psikolojisiyle ilgilenen akademisyenlerin kitaplığında bulunması gereken Duyusal Beyin serisini daha yakından tanımaya ne dersiniz?

 

"Duyusal Beyin Seti-3 Kitap Takım" adlı kitabı neden okumalısınız?

Okul öncesi eğitim kitapları kapsamında yoğun uygulama ve etkinlikleriyle kendine özel bir yer edinen Duyusal Beyin Seti, çocukların duyu bütünlemesi sürecine ışık tutuyor. Yazar Ebru Albayrak Sidar; kitabında teorik ve herkes tarafından anlaşılması kolay olmayan akademik bilgilerden ziyade, pratik ve her anne babaya hitap eden etkinlik örnekleri sunuyor. Üç ayrı kitaptan oluşan set, toplamda 502 sayfadan oluşuyor. Okul öncesi öğretmenlerinin ve ebeveynlerin çocuklarla birlikte kolayca kullanabilecekleri boyutta hazırlanan kitaplar, ideal ölçülerde sunuluyor. Sette bulunan "Temel Duyu Bütünleme Aktiviteleri", iki yaşından büyük çocuklarda alt beynin gelişimini temel alıyor ve buna yönelik uygulamalı etkinlikler içeriyor. Kitapta araç gereç ihtiyacı duyulmadan yapılabilecek oldukça eğlenceli oyunlar bulunuyor. Setin ikinci kitabı "Duyu Bütünleme ile Duygusal Farkındalığı ve Dayanıklılığı Geliştirme Aktiviteleri" ise orta beynin gelişimine yönelik bilgiler ve uygulamalı örneklerden oluşuyor. Son kitapta da üst beyin gelişimi, diğer bir deyişle algısal beynin gelişimi üzerinde duruluyor ve yine bolca etkinlik uygulamalarına yer veriliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Ebru Albayrak Sidar'ın duyu bütünlemesi alanında Türkçe yazılan ilk kitabın yazarı olduğunu biliyor muydunuz? Yazar, dünyanın farklı ülkelerinde fizyoterapi ve duyu bütünlemesi alanlarında terapistlik ve eğitmenlik yaparak danışmanlık verir. Yazarın çok sayıda psikiyatrist ve psikologla ortak çalışmaları bulunur. Ebru Albayrak Sidar, İstanbul'da ve İngiltere'de bulunan iki farklı klinik üzerinden danışmanlık hizmetlerini sürdürür.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Duyusal Beyin Seti-3 Kitap Takım eserini beğendiyseniz Ebru Albayrak Sidar'ın duyu bütünlemenin çocuk gelişimindeki etkisini anlatan Duyu'lmak İstiyorum adlı kitabını da okumak isteyebilirsiniz. Ayrıca set hâlinde istemezseniz ayrı ayrı satılan seri kitaplarından da edinebilir, ihtiyacınız olan etkinliklerle çocuğunuzun duyu gelişimini destekleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.