idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Destek Yayınları Duygusal Açlık - Doreen Virtue

Önlenemez diye düşündüğünüz yemek yeme isteği ile başa çıkmayı ister miydiniz? Doreen Virtue'nun kaleme aldığı "Duygusal Açlık" adlı eser, açlık hissinin altında yatan sebepleri bulmaya ve kendi duygu haritanızı ortaya çıkararak yediklerinizi doğru okumaya imkân tanır. Eğer kendinize “Neden kilo veremiyorum?” şeklinde sorular soruyorsanız tüm sorularınıza bu kitap sayesinde rahatlıkla yanıt bulabilirsiniz. Gelin; açlık hissinin söylenemeyen sözler, içinizde biriken duygular, çocukluk travmaları gibi sebeplere bağlı olduğunu fark edip yeme isteğinizi kontrol altına almanıza yardım eden "Duygusal Açlık" adlı kitabın içeriğini birlikte inceleyelim.

 

"Duygusal Açlık" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yazar Doreen Virtue, "Duygusal Açlık" adlı kitabında önlenemez yemek yeme isteğinin çözümlenememiş duyguların sebep olduğunu belirtiyor. Kitap, açlık hissinin altında yatan temel anlamı bulmaya ve çözümlemeye dair rehber niteliğinde bir eser. Her durumda iç dengesini ve huzurunu sağlamaya çalışan bedenin, kendisine huzur sağlayacak besinleri yeme isteği ile dolu olduğunu belirten yazar; açlık duygusunu iki temel sebebe bağlıyor. İlki, duygusal açıdan daha iyi olma isteği. İkinci sebep ise daha az korkmuş, daha az öfkeli, daha sakin ve güvende hissetme gibi enerji düzeyini değiştirme isteği. Bedenin her durumda daha mutlu ve huzurlu hissedeceğini umduğu yemekleri yeme arzusu olduğunu belirten yazar, hangi yiyeceğin hangi bastırılmış duygularla ifade edildiğini de etkileyici bir biçimde açıklıyor. Toplam 376 sayfa olan "Duygusal Açlık" adlı kitabında sade ve anlaşılır bilgileri, kanıtlanmış araştırmaları kaynak göstererek belirten yazar; okuyucular tarafından açlık hissine ve bilincine karşı uygulanabilir çözümler sunuyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

"Duygusal Açlık" adlı kitabın yazarı Doreen Virtue'nun uzun yıllar yeme bozuklukları ile ilgili psikoterapist olarak çalıştığını biliyor muydunuz? Eserinde önlenemez yeme isteğinizin ne anlama geldiğini ve bununla nasıl baş edeceğinizi etkili bir biçimde anlatan yazar, aşırı yemek yeme arzusuyla baş edemeyen sayısız insanla yola çıkarak eserini kaleme alır. Doreen Virtue aynı zamanda Amerika'da meleklerle ilgili yazdığı ondan fazla kitabın yazarı olarak da tanınır. Spiritüalizm dergilerinde köşe yazarlığı yapan Doreen Virtue, meleklerle ilgili gerçekleştirdiği atölye çalışmaları ile de adını duyuran bir yazar. Ülkemizde ve dünyada okuyucuları tarafından oldukça sevilen "Duygusal Açlık" adlı kitap, Destek Yayınları'nın imzasını taşır. İlk basım yılı 2020 olan kitabın Türkçe çevirisini ise Perihan Korkmaz yapar. Ertürk Akşun'un genel yayın yönetmenliğini yaptığı eserin sayfa düzeni Cansu Poroy, kapak tasarımı ise İlknur Muştu imzası taşır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Doreen Virtue’nun Duygusal Açlık adlı kitabını okuduktan sonra dilerseniz yazarın "İlahi Rehberlik" adlı kitabına da göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Doreen Virtue
Çevirmen:Perihan Korkmaz

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.