idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

İngiliz Yazar James Allen’ın “Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları” listesine giren Düşüncenin Gücü adlı eseri, milyonlarca insana ilham vermiştir. Kişisel gelişim konusunda Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi çok sayıda çağdaş yazarı etkilemeyi başarmıştır. Yazar, “İnsan özünde ne düşünüyorsa, odur” der. İnsanın, yaşamına iyiyi ya da kötüyü çağırmasının kendi elinde olduğunu söyler. Yazarın tanımıyla, “Kendinize yardım etmenizi sağlayacak bir kitap.” “Düşünceli insanların cebinde taşıyabileceği bir arkadaş.” Olumlu düşünmenin gücüne inanıyorsanız, ancak bu gücü yaşamınıza nasıl uygulayabileceğinizi bilmiyorsanız, cevabı bu kitaptadır. Düşüncelerimiz ile hayatımızın seyrettiği yön arasındaki doğrudan bağlantıyı açıklar. Siz de - şimdiye dek - sadece hayal ettiğiniz kişisel başarıya erişmek için zihninize nasıl hükmedeceğinizi bu kitapla öğrenebilirsiniz.

“Düşünceleriniz ne ise, gerçek benliğiniz odur ve etrafınızdaki hem canlı hem de cansız dünya düşüncelerinizin belirlediği giysiyi giyer.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.