product image
Altın Kitaplar
4.86 (29 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 65 TL = 65 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2008
Sayfa Sayısı
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (29)
  • Soru ve Cevap (0)

Altın Kitaplar Düşünce Gücüyle Tedavi - Louise L. Hay

Düşünce gücüyle zihninizi dönüştürmek ve hayatınızı değiştirmek ister misiniz? Cevabınız "Evet." ise Düşünce Gücüyle Tedavi adlı eser, tam size göre. Louise L. Hay, Düşünce Gücüyle Tedavi kitabında zihin gücünün insan hayatı üzerindeki etkisine dikkat çekiyor. Düşünce Gücüyle Tedavi kitabında pozitif düşünce ve zihin şifalandırma tekniklerinin zorluklarla başa çıkma noktasında önemine yer veriliyor. Yazar, kendi hayatında edindiği tecrübeler üzerinden örnekler vererek okurlarına yol gösteriyor. Düşünce Gücüyle Tedavi, sağlıklı bir bedene sahip olmanın inceliklerini anlatan ve günlük hayatta karşılaşacağımız olumsuzluklardan kurtulmanın düşünce ile mümkün olduğunu kanıtlayan bir kitap. Louise L. Hay; insanların hastalık ve olumsuzluklar karşısında düşünce gücünü nasıl kullanılabileceğini birçok örnekle detaylandırarak, akıcı bir dil ile okurlarına sunuyor.

 

“Düşünce Gücüyle Tedavi” adlı kitabı neden okumalısınız?

Düşünce Gücüyle Tedavi, hayattaki olumsuzlukların kaynağının insan zihni olduğu tezi üzerine yazılan bir kitap. Yazar, hayattaki zorlukları yenmenin çözümünün düşüncelerin değişimiyle beraber yine insanın kendi zihninde olduğunu anlatan nadide bir eser sunuyor. Eser, karşılaşılan olumsuzlukların zihinsel olarak nasıl değiştirilebileceği ve hangi hastalıklar için nasıl bir düşünce sistemi üzerine odaklanılması gerektiği konularına değiniyor. Louise L. Hay, Düşünce Gücüyle Tedavi'de yıllar süren çalışma ve gözlemlerini okuyucuya anlaşılır ve uygulanabilir bir şekilde aktarmayı başarıyor. Okuyucu, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olmak için izlenmesi gereken zihinsel adımlara tutarlı bir şekilde yer veren Düşünce Gücüyle Tedavi kitabı ile yeni bir bakış açısı kazanıyor. Düşünce tedavisinin önemine dikkat çeken bu kitap ile hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak ister misiniz? Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu kitabı okumak doğru bir adım olabilir.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Louise L. Hay, yaptığı çalışmalar ile bilinen, eserleri dünyanın 35 farklı ülkesinde 29 farklı dile çevrilen ve kişisel gelişim alanında ses getiren bir yazar. Louise L. Hay, kendi deneyimlerinden yola çıkarak başladığı yazarlık kariyerinde kitapları milyonlarca insan tarafından okunan bir yazar hâline gelir. Düşünce Gücüyle Tedavi, yazarın dünya çapında okunan eserlerinden biri. Nil Gün'ün Türkçeye çevirdiği ve Altın Kitaplar tarafından okuyucuya ulaştırılan Düşünce Gücüyle Tedavi kitabı, kişisel gelişim kategorisinde en çok okunan kitaplar arasında yerini korumaya devam etmekte.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Louise L. Hay’in Düşünce Gücüyle Tedavi kitabını beğendiyseniz yazarın Düşüncenin İyileştirici Gücü, Pozitif Düşünce Gücüyle Yaşam Boyu Mutluluk ve Pozitif Gücün Büyüsü kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Louise L. Hay
Çevirmen:Nil Gün

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

65,00 TL