idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (4)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (8)
  • Soru ve Cevap (0)

Epsilon Yayınevi Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı - Dale Carnegie

İnsan ilişkilerinde daha başarılı olmak, başkalarının sizinle kolayca ortak paydada buluşmalarını sağlamak ister misiniz? Dale Carneige’nin kaleme aldığı "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı", bunları ve daha fazlasını yapabilmeniz için size etkili ipuçları veriyor. Gelin, insanlarla iletişimini daha iyi bir noktaya taşımak isteyenlere hitap eden "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" adlı kitabı birlikte inceleyelim.

 

"Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" adlı kitabı neden okumalısınız?

Dale Carneige’nin akıcı ve anlaşılır üslubuyla ele aldığı "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" adlı kitapta anlattığı her detay, okurların hayatında olumlu yöndeki değişimlere yol açıyor. Doğası gereği sosyal bir varlık olan insan, elbette sık sık başkalarıyla iletişim kuruyor. Eser ise bu iletişimin doğru şekilde yönetilebilmesine odaklanıyor. Kitap, günlük hayatta sıkça karşılaşabileceğiniz olaylarla ilgili tüyolar vererek insan ilişkilerini anlamanıza yardımcı oluyor. 304 sayfalık eser; insana dair birçok konuya değindiği için hayatın her alanında yol gösterici nitelik taşıyor. Okurları yaptıkları hatalarla yüzleştirerek onlara kendilerini sorgulatıyor ve kritik anlarda nasıl davranmaları gerektiğini aktarıyor. "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" isimli eseri oldukça sade bir dille kurgulayan yazar, basit ve pratik felsefesi ile hayatınızı kolaylaştıracak etkili örnekler veriyor. "İnsanların sana nasıl davranmalarını istiyorsan onlara o şekilde davran." gibi herkesin bildiği ama uygulamadığı tavsiyelerin gücünü size hatırlatarak yaşamınıza farkındalık kazandırıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Dale Carneige’nin 1936 yılında yayımlanan "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" adlı eserinin, 30 milyondan fazla satış yaparak tüm zamanların uluslararası alanda en çok satan kitaplarından biri olduğunu biliyor muydunuz? Orijinal dili İngilizcede "How to Win Friends and Influence People" ismiyle basılan eser, Epsilon Yayınevi tarafından 2016 yılında Türkçeye çevrilir. Dale Carneige’nin birçok farklı dile aktarılan popüler eserinin çevirisini Nazlı Uzunali, editörlüğünü Meltem Erkmen yaparKitap;İnsanlarla İlişkilerde Temel Yöntemler, İnsanların Sizden Hoşlanmasını Sağlamanın Altı Yolu, İnsanların Sizinle Fikir Birliğine Varmalarını Nasıl Sağlarsınız ve Lider Olmak: İnsanları İncitmeden ya da Rahatsız Etmeden Değiştirmenin Yolları isimli dört bölüme ayrılır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Gözlerini 1955 yılında hayata yuman Dale Carneige’nin birçok popüler eseri bulunuyor. Yazarın "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" adlı kitabını okuduktan sonra "Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı", "Daha Mutlu Bir Hayat İçin 10 Adım", "İşten ve Yaşamdan Zevk Almanın Yolları", "Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak" ve "Başarı için Değişimi Kucaklayın" isimli eserlerini okuyabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Dale Carnegie
Çevirmen:Nazlı Uzunali
Editör:Meltem Erkmen

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.