idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Soylu beyimiz, işi olmadığı zaman -zaten bütün yıl boyunca işsiz güçsüzdü- bütün zamanını şövalye romanları okuyarak geçirirdi. Kendini öylesine bu işe vermişti ki av ve öbür işlerini büsbütün unutmuştu. Hatta bu işi öylesine ileri götürdü ki en verimli topraklarının bir bölümünü, şövalye romanlarını satın almak için sattı. Bu konuda bulabildiği bütün kitapları satın alarak evine doldurdu. Şövalye romanları arasında hiçbiri, ünlü Feliciano de Silva'nınkiler kadar hoşuna gitmiyordu. Yazarın yalın dili hoşuna gidiyor, bazen hiçbir anlam ifade etmeyen cümleleri inci gibi görünüyordu. Özellikle şu tuhaf cümleleri içeren aşk ve tehdit mektuplarına bayılıyordu: “Aklımı başımdan alış sebebiniz aklımı o kadar zayıflatıyor ki güzelliğinizden yakınmam sebepsiz değildir.” Eşine çok az rastlanan şu cümleyi de söyleyelim: “Kutsallığınıza yıldızlarla birlikte ilahi bir şekilde güç veren yüce gökler size, büyüklüğünüzün hak ettiği gücü veriyor.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Miguel de Cervantes Saavedra
Çevirmen:Murat Sukan

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.