idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Efsaneye göre uzun zaman önce ormanda odun çalan bir hırsız, mayıs böceği olan Sumseman’ın altıncı bacağını yanlışlıkla kesmiştir. Gece Perisi tarafından cezalandırılarak Ay’a gönderilen adam, kesik bacağı da yanında götürür. O zamandan beri, Sumseman Ailesi’nde doğan her böceğin beş bacağı vardır. Gece Perisi, sadece hayvanlara hiç zarar vermemiş olan iyi kalpli bir çocuğun kayıp bacağı geri getirebileceğini söyler.

Ailenin hayatta kalan son ferdi olan Bay Sumseman, sonunda Peter ve Anelise kardeşleri bulur. Üçü birlikte muhteşem karşılaşmalar, fantastik varlıklar ve heyecan verici olaylarla dolu şaşırtıcı bir yolculuğa çıkarlar.

Kayıp bacağı geri almak için sadece gün doğumuna kadar vakitleri vardır. Ay'a vardıklarında ise Vahşi Ay Adamı’na meydan okumaları gerekecektir.

Kardeşliğin ve arkadaşlığın paha biçilemez değerini anlayacakları bu büyülü maceranın sonunda, kitabın sonunu söylemek gibi olmasın ama elbette iyilik kazanacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.