idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sağlıklı beslenmenin tüm temellerine hâkim olmak ister misiniz? Doktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek Tarifleri adlı kitap, okuru beslenme ve sağlık ilişkisi konusunda bilgilendirirken yeni geliştirilen farklı tarifleri de meraklılarına tüm detaylarıyla aktarıyor. Dr. Yavuz Yörükoğlu tarafından kaleme alınan eserde beslenmenin felsefesine değinilerek beslenmenin zaman içinde yaşadığı evrim de okurlara son derece sade bir dille anlatıyor. Her dönem merak edilen soruların cevaplarına yer veren kitap, beslenme anlayışınıza farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Gelin, beslenme kültürüyle sağlığın kurduğu bağlantıya ışık tutan Doktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek Tarifleri adlı kitabı daha detaylı inceleyelim.

 

"Doktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek Tarifleri" adlı kitabı neden okumalısınız?

Doktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek Tarifleri adlı kitapta besinlerin kimyası, ölçüsü, bedene ve sağlığa olan etkisi anlatılıyor. Kitapta daha önce hiç duymadığınız ya da yanlış öğrendiğiniz birçok bilgi yer alıyor. Eserin son bölümünde yer alan birbirinden farklı ve lezzetli tarifler, sağlıklı beslenme alışkanlığını daha kolay benimsemenize yardımcı oluyor. Tüm tarifler ve bilgiler, alanında uzman bir doktor tarafından kaleme alındığı için hayatınızın her döneminde sağlıklı beslenmeniz konusunda size yardımcı oluyor. Kitapta yoğun tıbbi terimler yerine herkesin rahatça anlayabileceği ifadeler tercih ediliyor. Kitapta sağlıklı beslenme alışkanlığına dair bilgilerin yanı sıra, farklı hastalık türlerinde beslenmenin nasıl olması gerektiğiyle ilgili ipuçları da veriliyor. Yasaklı besinlerden ziyade zararlı besinler olarak nitelendirilen gıdaların vücutta nelere yol açabileceği açıkça belirtiliyor. Eser sağlıklı bir bedene sahip olmak isteyen okuyucular için tam bir rehber niteliği taşıyor!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Doktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek Tarifleri adlı kitap 2020 yılında Hayykitap tarafından yayımlanır. Kitap, yurt içi ve yurt dışı çalışmalarıyla adını sıkça duyuran Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Profesör Doktor Yavuz Yörükoğlu tarafından kaleme alınır. Eser 3 ayrı bölüme ayrılır. İlk bölümünde; besinlerden vücuda giren karbonhidrat, protein, yağ, vitamin ve mineralden söz edilir. İkinci bölümde, sağlıklı beslenmenin öneminden ve nasıl olması gerektiğinden bahsedilir; üçüncü bölümde ise sağlıklı yemek tariflerine yer verilir. Kitabın son bölümünde toplam 35 adet sağlıklı yemek tarifi bulunur. Eser toplamda 200 sayfadan oluşur. Yazar Dr. Yavuz Yörükoğlu, kitabının bazı bölümlerini kendine ait YouTube kanalında yayınladığı videolarında da anlatılıyor!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Doktor Mutfakta- Beslenmenin Felsefesi ve Sağlıklı Yemek Tarifleri adlı kitabı beğendiyseniz Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu'nun yazdığı diğer eserler arasında bulunan 30 Günde 10 Yıl ve 45'ten Sonra adlı kitapları da okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.