idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yazarımız Sevim Hanım romanında genel itibariyle salt olay örgüsüne bağımlı kalmadığını ilk satırlarından itibaren belli etmektedir. Kurguyu sanatsal bir bakış açısıyla oluşturmayı öncül amaç edinmiştir. İnsan ruhunun dehlizlerine benliğin gizli kalmış yönlerine neşter vurmaya çalışması takdire şayan.

Kalemini bir cerrahın bisturisini tuttuğu titizlikle kullanan Sevim Tekin Gözaydın romanındaki kararkterlere “kim oldukları” ve “kim olmaya çalıştıkları” arasındaki nüansı incelikli bir üslupla aktarmakta oldukça başarılı. Romanının köşe başlarını tutan Demir’in, Asya’nın, Doğu’nun yansıttıkları kişilikleri ve benliklerindeki çelişkileri, okurun gözünde canlı bir biçimde yansıyacaktır.

Kitabın kişiler arasındaki ilişkilere odaklanması yönünden bahsetmekle yetinirsek, yazarımıza haksızlık etmiş oluruz. Ayrıca eserdeki olay örgüsünün heyecanı da güçlü bir anlam katmanı oluşturmuş.

Yer yer romantic, bazen gerilimin ön plana çıktığı, heyecan dozunun hiç düşmediği, bir arayış ve sorgulayış romanı okumak isterseniz, Sevim tekin Gözaydın’ın bu ilk kitabını ıskalamamanızı öneririm.

Polat Onat

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.