idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Herkes nasıl hallediyorsa onlar da aynı şekilde sorunların altından kalkabilirlerdi. Ama yine de hepsini düşünmek ve her şeye hazır olmak zorundaydı. Mamafih bunca zahmete ve çözüm çabalarına karşılık sahip olunacak güzellikler, bütün bu duraksamaları ya da endişeleri bile zevkli bir uğraş hâline getirmiyor değildi. Nesrin ile birlikte olmak… Ondan bütün bir yaşam boyu ayrılmamak… Konuşmak… Gülümsemek… Birlikte karar verip birlikte başarmak… O ilk kez trende gördüğü, sevdiği, sahip olmak istediği kadına kavuşmuş olmak… Bütün bunlar için her şeye, her zorluğa katlanmanın güzelliği ve zevkiyle hangi haz, hangi başarı, hangi mevki yarışabilirdi ki?”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.