idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Digitus 1 Port Fast Ethernet Print Server, 1 X Usb 4016032446286 Marka: Digitus Ürün adı: DIGITUS Hızlı Ethernet yazdırma sunucusu, USB 2.0 Ürün kodu: DN-13003-2 EAN/UPC kodu: 4016032446286 IEEE 802.3, IEEE 802.3u Kablolu Ethernet standartları ile uyumlu Yazıcı bağlantıları için uygun olan bir USB 2.0 bağlantı noktası TCP/IP, IPX/SPX, NetBEUI ve AppleTalk ağ protokollerini destekler LPR, IPP, SMB/TCP, Raw Printing ve Unix Logical yazdırma protokollerini destekler Eşler arası yazdırmayı (TCP/IP/IPX/NetBEUI/AppleTalk) destekler Sunucu tabanlı yazdırmayı (Novell NetWare ve Windows) destekler DHCP sunucu ve istemci protokollerini destekler Web tabanlı yönetim, Windows yapılandırma programı ve SNMP protokolünü destekler Basit bir kurulum prosedürü, kurulum programları ve arıza tanı programları sunar Dahili güç kaynağı Windows 10, 8, 7, Vista ve XP'yi destekler
 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.