idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
  • Devolo Magic 2 – 2400 WiFi ac next başlangıç kiti: En iyi Mesh WLAN ac fonksiyonuna sahip, dünyanın en hızlı Powerline adaptörü, yayın izleme için ideal (2400 Mbit/s, 2x Gigabit LAN bağlantısı, G.hn, AP-Steering) En iyi performans için başlangıç seti: Elektrik hattı üzerinden 2400 Mbit/s'ye varan dünyanın en hızlı Powerline yüksek hızlı seti, tüm eviniz için 1200 Mbit/s'ye kadar WLAN Odalar arası bir ev ağı için: Yayın izleme, oyun ve gezinme sırasında uç cihazlarınızın optimum ağ bağlantısı için Access Point Steering özellikli, yüksek hızlı Mesh WLAN-ac Her yerde multimedya keyfi: Çok kullanıcılı MIMO teknolojisi sayesinde, aynı anda mümkün olan en iyi WLAN'ı birden fazla son cihaza sağlayabilirsiniz En son G.hn nesli, geriye dönük uyumlu değil. Devolo Magic serisindeki tüm adaptörlerle birleştirilebilir. dLAN serisinin adaptörleri desteklenmez İki Powerline adaptörlü başlangıç kiti: 1x Powerline WiFi adaptörü (2x Gigabit LAN bağlantısı ile) + 1x bağlantı adaptörü (1x Gigabit LAN bağlantısı ile), WiFi 5 Ev ağınız için Mesh yükseltmesi- Magic 2 WiFi next Yüksek hızlı interneti her odaya kolayca getirin ve bir Mesh yükseltmesiyle gezinme, yayın izleme ve oyun deneyimini yaşayın – Magic 2 WiFi next, tüm aile için bir Powerline adaptörüdür. Geleceğe dönük G.hn teknolojisi En son gigabit standardını evinize getirin. Şimdi Access Point Steering özellikli, boşluksuz Mesh Birden çok Magic WiFi adaptörü, son cihazlarınız için en uygun bağlantı için ortak bir Mesh WiFi ağı oluşturur. Çok kullanıcılı MIMO teknolojisi Aynı anda mümkün olan en iyi WLAN hizmetini birden çok uç cihaza sağlayın. WLAN ağı için LAN Extra Akıllı TV'ler veya konsollar gibi diğer sabit eğlence cihazlarını iki ek Gigabit portuna bağlayın. Basit, genişletilebilir, güvenli Saniyeler içinde Tak ve Çalıştır sayesinde Mesh ağdasınız. G.hn tabanlı tüm yönlendiriciler ve ürünlerle uyumludur ve bu nedenle herhangi bir zamanda genişletilebilir. Devolo Magic 2 WiFi next – Evin her yerine Mesh WLAN Öncü ve pazar liderinden elektrik şebekesi üzerinden yüksek hızlı ev ağı. Devolo Magic 2 WiFi next ile yeni nesil denenmiş ve başarısı kanıtlanmış Powerline teknolojisini evinize getirmekle kalmaz, aynı zamanda Mesh ağınızı da yükseltirsiniz. Bugün WLAN böyle çalışıyor! UHD yayın izleme, bulut ofisi ve çok oyunculu oyun En yeni filmleri 8K olarak izleyin ve gizlilik gerektiren verileri geleceğin ev-ofisi için güvenli bir şekilde buluta taşıyın. Veya arkadaşlarınızla çevrimiçi çok oyunculu savaşlara katılın. Dünya pazar liderine güvenin Powerline öncüsü, 2002'den beri büyük bir başarı ile dLAN ve WiFi güç santrali teknolojisi ile çalışacak ürünler geliştiriyor. Almanya'da geliştirildi.

 

 

 

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.