idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ülkemizde sivil örgütlenmenin başlıca görünüm biçimi olan ve bugün sayılarıyüz yirmi iki bine ulaşan dernek tüzel kişiliklerinin tüm iş ve işlemlerinin etkin,verimli ve uluslararası standartlara uygun şekilde yürütülebilmesi ile sivil toplumalanında faaliyet gösteren kuruluşların nicel ve nitel kapasitelerinin artırılmasımaksadıyla kamu-STK iş birliği içerisinde birçok çalışma yürütülmekte, ilgilimevzuat hükümleri de bu doğrultuda güncellenmektedir.
Bu kapsamda sivil toplum alanında faaliyet gösteren STK ve kamu kurumutemsilcilerinin işlemlerini mevzuata uygun yürütmelerini ve DerneklerMevzuatına pratik bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla dernekleriilgilendiren güncel mevzuat bir araya getirilmiştir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.