idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Ben de deniz altında bir yolculuğa çıkmak isterdim. Bütün deniz canlılarını görürdüm.” Renkli balık sürüleri ayaklarımızın hizasından yükseldi, tıpkı sık çalılardan havalanan kuşlar gibi. İnlerinden uzattıkları devasa ayaklarıyla yolumu kesen dev yengeçlerle göz göze geldim. Profesör Aronnax ve iki arkadaşı Nautilus’un güvertesine çıktıklarında bu büyük denizaltından ve esrarengiz sahibi Kaptan Nemo’dan çok etkilendiler. Üç arkadaş okyanusların derinliklerinde millerce yol katederek binbir tehlike ve heyecan içinde denizler altı âlemini keşfedeceklerdi. Kaptan Nemo’nun gizli bir amacı var gibiydi. Neden kendini dünyadan tecrit etmişti? Nautilus’la ilgili ne gibi planları vardı? Kaptan onlara bu gemiden çıkışlarının olmadığını söyledi. Profesör ve arkadaşları bu sualtı hapishanesinden kurtulmanın bir yolunu bulabilecekler mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.