idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Demokrasi ve Gerçekleşme Tılsımları, Yaşar Şahin Anıl, 128 sayfa, 13,5 x 19,5 cm, Ağustos 2022, 1 basım. ISBN 978-605-71597-1-7 Yaşar Şahin Anıl Demokrasi ve Gerçekleşme Tılsımları’nda demokrasiyi tarih, siyasetbilim, felsefe ve toplumbilim gibi disiplinlerden de yararlanarak derinlemesine inceliyor. Demokrasi nedir? Demokrasinin tarihsel gelişimi nasıl bir seyir izledi? Demokrasi niçin zorunludur? Demokrasinin kurucu unsurları nelerdir? Kuvvetler ayrılığının ve laikliğin demokrasi açısından önemi nedir? Sosyal medya, sivil itaatsizlik, şiddet, propaganda kavramlarıyla demokrasi arasında nasıl bir ilişki var? Diktatörler halkı özgür düşünceye yabancılaştırmak ve demokrasiyi ortadan kaldırmak için hangi yöntemleri kullanırlar? Bütün bu sorulara yanıt ararken demokrasinin yaşamsal önemini ısrarla vurgulayan bu kitap zengin içeriğiyle farklı okumalara da kapı aralıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.