XPS 13 9350 Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD Intel Arc 13.3 FHD+ Windows 11 Pro XPS935025011200WP
DELL XPS 13 9350 Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD Intel Arc 13.3 FHD+ Windows 11 Pro XPS935025011200WP
Sepette İndirim
99.319,04 TL103.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Dell XPS 13 9350 Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD Intel Arc 13.3 FHD+ Windows 11 Pro
Zahmetsiz Hareketlilik. Güçlü Yapay Zeka.
Simgesel Tasarım
Hareket halindeyken performans
28 W'a kadar sürdürülebilir performans, 2 TB'a kadar depolama alanı ve daha hızlı LPDDR5x bellek ile zahmetsizce çoklu görev yapın. Intel ® Core™ Ultra işlemciler Serisi 2 daha yüksek performanslı bir NPU sunar. Üretkenlik yardımı, metin ve görüntü oluşturma ve daha hızlı fotoğraf veya video düzenleme gibi deneyimleri etkinleştiren AI performansıyla önümüzdeki yıllarda zamandan tasarruf edin.
4 farklı mod arasında PC deneyiminizi kişiselleştirin
Sessizlik:Daha düşük fan gürültüsüyle dikkat dağıtıcı unsurları azaltın.
Ultra performans:Geliştirilmiş işlemci hızlarıyla performansı artırın.
Serin:Artırılmış fan hızıyla sisteminizi daha serin tutun.
Optimize edilmiş:Performans ve ısının en iyi dengesini sağlayın.
Grafik işlemcisi
Yüksek Verim:Yapay zeka hızlandırmalı dijital içerik oluşturma ve video düzenleme için idealdir.
NPU
İşlemci
Sürükleyici görseller ve sesler
İçeriğin keskin ayrıntılar, gerçekçi renkler ve zengin, sinematik sesle canlandığını görün.
  • 13.4 inçlik isteğe bağlı dokunmatik InfinityEdge ekranla 2880 x 1800 çözünürlüğe kadar net görseller.
  • Hareketli içerikler, 120 Hz'e kadar değişken yenileme hızıyla daha akıcı hale gelir ve bu da statik görüntüleri görüntülerken pil ömrünü artırır.
  • Dolby Atmos ve Waves MaxxAudio ile 360 derecelik mekansal sesin keyfini çıkarın . 8W dörtlü hoparlör tasarımı, çok sayıda Grammy Ödülü ® kazanan yapımcı Jack Joseph Puig tarafından ayarlanmıştır.
  • EyeSafe ® teknolojisi, renklerden ödün vermeden mavi ışığı azaltır.
Yenilikçi iç mekanlar
Kristal netliğinde görüntülü sohbet
Yenilikçi ve yaratıcı sürdürülebilirlik
Kullanımı kolay
Bilgisayarınızla üretkenliğinizi koruyun
Her günü daha kolay hale getirin
Bağlantı noktaları ve yuvalar
1. DisplayPort 2.1 ve Güç Dağıtımı ile Thunderbolt™ 4 (USB Type-C™)
2. DisplayPort 2.1 ve Güç Dağıtımı ile Thunderbolt™ 4 (USB Type-C™)
Boyutlar ve ağırlık
Yükseklik: OLED için 0,58 inç (14,80 mm); FHD+, QHD+ için 0,60 inç (15,30 mm)
Derinlik: 7,84 inç (199,10 mm)
Genişlik: 11,62 inç (295,30 mm)