idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bütün sanatlar insanı anlatır. Kimi toplumsal derinliğiyle insanı ele alırken kimi psikolojik boyutuyla ele alır. Kimi de insanı eylemleriyle hareket içinde verir. Ama aslolan her zaman insandır. Böyle eserler eseri bir fikre, bir ideolojiye göre biçimlendiren, dolayısıyla insanı düşünceye göre şekillendiren eserlerden çok daha derin ve daha zengindir. Aslında bir düşünceyi bir esere uygulayan başarılı eserler yok değildir. Çok başarılı ve klasikleşmiş birçok eser böyledir. Ama bu tür eserlerde de anlatının ve karakterlerin, yazarı gerekeni yazmaya ittiğini görürüz. Aksi halde yakaladıkları başarıyı yakalamaları olanaksızdır. Bu tür eserler insana farklı bir boyut kazandırabildikleri oranda derinlik ve zenginlik kazanırlar. Lali Tsipi Michaeli de şiiriyle insanı anlatmaya çalışıyor. Kendi duygu ve düşünceleri liriğinin asıl nesnesi.

Metin Cengiz

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Lali Tsipi Michaeli
Çevirmen:Yeliz Altunel

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.