idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Antonin Artaud’un öznesizleştirmesiyle Deleuze ve Guattari’nin “Göçebe Düşünce” adını verdiği şeyin ne ilişkisi olabilir? Yeryüzünün bir bütün olarak kavranılmasını ne oranda eski şaman toplumlarına borçlu olabiliriz? Dahası, 1968’in Solyaris’inden Tarkovski’nin Solyaris’ine geçmek neden gereklidir? Moğol şamanının duyumsamasından minör bir düşünceye ve edebiyata geçilebilir mi? Doğunun çoğu kez katı ve buyurgan olan öğretileri minör bir anlayışa nasıl dönüştürülebilir? Bir Zerdüşt çıkmıştı Batı’dan! Ober-Engadin’in dağlarından aşağılara inmişti. Bir tane çıkmıştı ondan. Bir tane daha neden çıkmasın?

Doğunun batısı, batının doğusu olan bu kitap bazı iddialar ortaya attı. Onların peşinden gitmek “sevgili okur”a kalmıştır bundan sonra. Sevgili okur! Sakın iflah olmaz bir eklektizmin tuzaklarına düşmemezlik etme! Sakın ince bir alayı (ironie) küçümseyeyim deme! İnce kulaklı olman gerektiğini biliyorsun çoktandır. Şimdi de nasıl koku alman gerektiğini öğren! (bir kurt, bir ayı gibi koku alabilmelisin.) Üçüncü milenyumun mitosunda buna ihtiyacın olacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.