idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İstanbul’da ve ülkenin çeşitli şehirlerinde bir gece ansızın hiçbir iz bırakmadan sırra kadem basan insanlara ait cesetlerin bilinmeyen bir şekilde Aydos Ormanı’nda ortaya çıktığı, kurbanların kalplerinin vahşice yerinden sökülüp alındığı ve vücutlarında bir damla dahi kalmayacak şekilde kanlarının süzülmüş olduğu, cinayet bürosunun her defasında çıkışı olmayan bir labirentte umutsuzca faili aradığı, bilinmezlik pelerini giymiş bu acımasız katilin 11 yıl aralıklarla gölgesini gösterdiği bir dehşet döngüsü…
“İnsanlığın en eski ve en güçlü duygusu korkudur. En eski ve en güçlü korkusu ise bilinmeyenin korkusudur!'

H.P. Lovecraft

“Türk Korku Edebiyatının en üretken kalemlerinden biri diyebileceğim Ali Çiğdem, yeni romanı DEHŞET DÖNGÜSÜ’nde bizleri korkunun bir an bile pençelerini üzerimizden çekmediği ürkütücü bir polisiyeye davet ediyor. Sırlarla dolu bir cinayet kovuşturmasının su yüzüne çıkardığı asırlık kadim dehşetleri gece okumanızı tavsiye ederim.”

Mehmet Berk Yaltırık

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.