idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Defineciliğe yeni başlamış heyecanlı arkadaşlar,
İki kürek toprağı kazarak zengin olmayı hayal ediyorsanız bu işten hemen şimdi vazgeçin. Sahada araştırma yapmak, gecenin ortasında çalışmak, kahve köşelerindeki muhabbetlere benzemez.
Baskın korkusu ve yanınızdakilerin tedirginliği doğal olarak sizi strese sokacaktır. Daha ilk çapada yaşayabileceğiniz yer sarsıntılarını ve garip sesleri saymıyorum bile…
Yok bize hiç anlatma biz mikrobu kaptık diyorsanız, o zaman size başka tavsiyelerim olacaktır.
Madem bu yola çıktınız, işaret ve sembollerle ilgili bilgi toplayınız.
Bilinçsiz defineci, serseri mayın gibidir. Nerede, ne zaman patlayacağı belli olmaz. İşretlere zarar verir. Araştırma yaptığı bölgede bir şeyler varsa bile sonsuza dek bulunmamasına neden olur. Şüphelendiğiniz bölgede uzun süre araştırma yapın. Şayet “burada bir şeyler var” diyebiliyorsanız, kanuni prosedürü uygulayın. Gerekli izinleri alın, başınız ağrımasın. Bulduklarınızın karşılığını zaten devlet veriyor. Oranlarını kitabın ilk sayfalarında açıkladım.
Umarım bu kitap sizlere yararlı olacaktır.
Kitapta bulamadığınız işaret ve sembolleri e-posta adresime yazarak sorabilirsiniz.
Kolay gelsin, rastgele…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.