idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Haritaları seviyorum. Hikâyenin, adanın haritasıyla beraber verilmesini çok sevdim.” Dr. Livesey katlı kâğıdı açarak önündeki masaya koyduğunda, bir göz atma şansım oldu. Bunun, küçük bir adanın haritası olduğunu hemen anladım. Üzerinde kırmızı bir çarpı işareti vardı, yanındaysa “Hazine burada gömülü.” yazıyordu. Haritanın bulunmasından sonra, genç Jim Hawkins, Dr. Livesey ve yardımcısıyla beraber adaya düzenlenen bir keşif seferine katıldı. Peki, gömülü hazineden başka kimin haberi vardı? Kısa süre sonra Jim ve beraberindekiler, kendilerini Kaptan Flint’in eski mürettebatıyla gömülü hazine yüzünden ümitsiz bir ölüm kalım savaşının içinde bulurlar. Adada yaşayan tuhaf adam kim? Kimin tarafında? Jim arkadaşlarından ayrı düşer, acaba yakalanmadan korsanları atlatmanın bir yolunu bulabilecek mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Robert Louis Stevenson
Çevirmen:Okhan Gündüz

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.