idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Davines Renewing Yenileyici Superactive Serum Ne İşe Yarar?

Saç derisinin ve saçın sağlığının korunmasına yardımcı olarak uzun ömürlülüğünü ve doğal güzelliğini arttırır. Saçlarınızın daha yumuşak, daha parlak ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Yaşlanma önleyici antioksidanlar saçın ve saç derisinin uzun ömürlülüğünü koru saçı yumuşak ve parlak tutar.

Davines Renewing Yenileyici Superactive Serum Nasıl Kullanılır?

Saçın boy ve uzunluklarından uçlarına kadar uygulayın Durulamayın.

Davines Renewing Yenileyici Superactive Serum İçeriği Nedir?

Renewing ailesindeki tüm ürünler, saç derisi ve saç yaşlanmasına neden olan mekanizmalara karşı etkin bir koruma sağlamak için oluşturulan Saç Uzun Ömür Kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Kompleks üç farklı bileşenden oluşur: maqui berry özü, ıspanak özü ve karnozin. Yenileme sistemi saçı daha yumuşak, daha parlak ve dolgun hale getirir.



Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.