idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Davines Momo Nemlendirici ve Koruyucu Şampuan Sabun Ne İşe Yarar?

Kuru veya nemini kaybetmiş saçlar için nemlendirici katı şampuan sabun, nemlendirme, yumuşaklık ve hafiflik sağlar. Paceco kavunu özleri. Üretici: Francesca Simonte’nin Dattilo,Trapani’deki çiftliği.  

Su, vitamin ve mineral tuzlar açısından zengin olan sarı kavun özü, uzun süreli nemlendirme sağlamaya yardımcı olur.

Davines Momo Nemlendirici ve Koruyucu Şampuan Sabun Nasıl Kullanılır?

Şampuan sabunları kuru tutmak ve taşımak için alüminyum bir kap mevcuttur. Suyu israf etmeyin: Katı şampuanınızı uygularken musluğu kapatmayı unutmayın. Katı şampuanınızı kullandıktan sonra durulayın. Katı şampuanınızı suya ve neme maruz bırakmayın. Katı şampuanınızı kullandıktan sonra havayla kurutun. Katı şampuanınızı tamamen kuruduktan sonra kapalı bir kapta saklayın. Silikon, sülfat ve koruyucu içermez. Su ortamı üzerinde düşük etki ile % 97,4 biyo-çözünürlük. Slow Food Presidia’nın aktif bileşenleri, geleneksel kimyasal çözücülere sürdürülebilir bir alternatif olan ayçiçek yağında doğal bir biyolojik maserasyon tekniği ile elde edilir. Bu formüllerin arkasındaki teknoloji, geleneksel sabunlara kıyasla farklıdır: dermo uyumlu pH değerine sahip hafif yüzey aktif maddeler karışımı, nazik bir temizleme etkisi sağlar, ancak saça bütünlük ve parlaklık kazandırmak için etkilidir. Bu teknoloji, zengin ve kremsi bir köpük oluşturmak ve saça yumuşaklık ve işlenebilirlik kazandırmak için formüle bakım ajanı karışımının dahil edilmesini sağlar. Doğru şekilde muhafaza edilirse şampuan sabun uzun süre dayanır. Genel olarak, 100 gramlık bir şampuan sabun, 250 ml’lik bir şişe sıvı şampuandan daha fazla, 30 ila 40 kez yıkamayı mümkün kılar.Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.