idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Ah, Yirminci Yüzyıl! Sevgili, sevgili Yirminci Yüzyıl! Tüm bunlar nerede sona erecek? Marksizm! Psikanaliz! Yapısalcılık! Göstergebilim! Güzel güzel paradigmalar! Marksizm tarihin anlamını gün yüzüne çıkarmış, psikanaliz insan davranışının sebeplerine ışık tutmuş, yapısalcılık mitlerin kökenini açığa vurmuş ve göstergebilim de hepsinin üzerine birer etiket yapıştırmış! Peki ya bugün? Bugün neyden emin olabilirsiniz ki? Yakında kendi ölümünüzden dahi emin olamayacaksınız.”
Rüya gibi bir Post-Komünist Prag'da geçen, görünüşte bir dedektif romanı. Dava Kapandı, bir gerilim filminden bekleyeceğiniz tüm unsurlara sahip. Cinayet, tecavüz, intihar! Yerel parktaki bankta oturup sohbet eden bir avuç zararsız, esprili ihtiyar etrafında dönen tuhaf bir hikâye. Bir arsa davası, gizemli ipuçları, sakat bir dil, çözülmemiş suçlar, en az bir şüpheli intihar. Tüm bu karmaşanın içinde, dili ve edebiyatı sorgulayan sofistike bir mesel. Modern Çek Edebiyatının en büyük yıldızlarından Patrik Ouředník, keskin hicivlerden oluşan cephaneliğiyle, hedef tahtasına insan doğasını yerleştiriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Patrik Ourednik
Çevirmen:Göktuğ Börtlü

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.