HAC-T1A21P-U-IL-A-0280B 2Mpix  25 Mt Gece Gör., Smart Dual Light, 2,8mm Lens, Dahili Mikrofon, Dome Kamera
Dahua HAC-T1A21P-U-IL-A-0280B 2Mpix 25 Mt Gece Gör., Smart Dual Light, 2,8mm Lens, Dahili Mikrofon, Dome Kamera
1.227,90 TL
  • Soru ve Cevap (0)
HAC-T1A21-U-ILA
> Maks. 30 fps@1080p.
> Akıllı Çift Işık.
> 25 m aydınlatma mesafesi.
> Dahili MIC.
> Hızlı kurulumlu göz küresi kurulum süresinden tasarruf sağlar.
> 2,8 mm sabit lens (3,6 mm isteğe bağlı).
> CVI/CVBS/AHD/TVI değiştirilebilir.
Kamera
Görüntü sensörü
2 MP CMOS
Maks. Çözünürlük
1920 (Y) × 1080 (D)
Tarama Sistemi
Aşamalı
Elektronik Enstantane Hızı
PAL: 1/25 sn–1/100.000 sn;
NTSC: 1/30 sn–1/100.000 sn
Min. Aydınlatma
0,02 lüks@F2,0 (Renkli, 30 IRE);
0,002 lüks@F2,0 (S/B, 30 IRE);
0 lüks (Aydınlatıcı açık)
S / N Oranı
>65 dB
Aydınlatma Mesafesi
IR: 25 m (82,02 ft);
Sıcak ışık: 20 m (65,62 ft)
Aydınlatıcı Açma/Kapama Kontrolü
Otomatik;Manuel
Aydınlatıcı Numarası
2 (Sıcak ışık);2 (IR ışığı)
Açı Ayarı
Yatay Kaydırma: 0°–360°
Eğim: 0°–78°
Döndürme: 0°–360°
Lens
Objektif Tipi
Sabit odaklı
Lens Montajı
M12
Odak uzaklığı
2,8 mm;3,6 mm
Maks. Diyafram
F2.0
Görüş alanı
2,8 mm: Y: 100°; Dikey: 54°; D: 117°
3,6 mm: Y: 80°; Dikey: 43°; D: 94°
İris Kontrolü
Sabit
Yakın Odak Mesafesi
2,8 mm: 0,5 m (1,64 ft)
3,6 mm: 0,8 m (2,62 ft)
DORI Mesafesi
Lens
Tespit etmek
Gözlemlemek
Tanımak
Tanımlamak
2,8 mm
44,7 m
(146,65 ft)
17,9 m
(58,73 ft)
8,9 m
4,5 m
3,6 mm
55,0 m
22,0 m
11,0 m
5,5 m
Video
Video kare hızı
CVI:
PAL: 1080p@25 fps
NTSC: 1080p@30 fps
AHD:
PAL: 1080p@25 fps
NTSC: 1080p@30 fps
TVI:
CVBS:
PAL: 960H
NTSC: 960H
Çözünürlük
1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz gece
Otomatik(ICR)/Renkli/S/B
BLC
BLC; HLC; DWDR
WDR
DWDR
Beyaz dengesi
Otomatik; Alan beyaz dengesi
Kontrolü ele al
Otomatik;Manuel
Gürültü Azaltma
2DNR
Aydınlatma Modu
Akıllı IR&WL; WL Modu; IR Modu
Ayna
Evet
Gizlilik Maskelemesi
Kapalı/Açık (8 alan, dikdörtgen)
Sertifikasyon
Sertifikalar
CE-LVD: EN 62368-1;
CE-EMC: EN 55032; EN 55035
Liman
Video çıkışı
Bir BNC bağlantı noktasıyla CVI/TVI/AHD/CVBS video çıkış seçenekleri
Ses girişi
Tek kanallı dahili mikrofon
Güç
Güç kaynağı
12 VDC ± %30
Güç tüketimi
Maks. 2,1 W (12 VDC, LED açık)
Çevre
Çalışma sıcaklığı
–40 °C ila +60 °C (–40 °F ila +140 °F)
Çalışma Nemi
<%95 (RH), yoğuşmasız
Depolama sıcaklığı
Depolama Nemi
<%95 (RH), yoğuşmasız
Korozyon Önleyici Seviye
Temel koruma
Yapı
Muhafaza Malzemesi
Plastik
Ürün Boyutları
Φ85,0 mm × 77,1 mm (Φ3,35" × 3,04")