idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kendi evinden gayet normal ve sıradan bir şekilde hayata katılan çocukların ve onları gönderecek hiçbir okula ihtiyaç duymayan ailelerinin hikâyesini anlatan bu kitap, bilinmeyen bir dünyanın kapısını aralıyor. Kurumların ve diplomaların ötesinde, otonom ve heves dolu bir öğrenim dünyasının kapısını… Olivier Keller doğal öğrenimin izlerini keşfetmek için çıktığı bu yolculukta çocuklarının yaşam ve öğrenim süreçlerine özenle ve bilinçli olarak refakat etmek isteyen aileleri yıllarca gözlemledi. Bu gözlemlere dayanarak anlattıkları ile Keller, dışarıdan yönlendirme ve müdahale olmadan dünyayı keşfetme fırsatı verilen çocukların nasıl geliştiklerini gözler önüne seriyor. Hem ebeveynleri hem de eğitimcileri kendi yollarında ilerlemeleri ve yeni keşifler yapmaları konusunda cesaretlendiren zengin içerikli bu kitap, çocuklarla günlük hayatı yeniden düşünmek için net ve pratik fikirler sunuyor. Kim bilir, belki bu fikirler uygulandığında çocuklarda doğal olarak var olan keşfetme dürtüsü, yaratıcılık ve canlılık korunabilir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.