idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

KADININ 100 ADI Türk ve dünya kadınının kuşaktan kuşağa; tutku, karakter ve üstün niteliklerden oluşan mirasının taşınmasının ısrarla ve sabırla sürdürülmesi anlamına geliyor.

Sanatta, siyasette, ulus savunmasında, bilimde, eğitimde, ailed eve yaşamın her alanında yer eden, gerçek kurucu, koruyucu ve dönüştürücüler olan isimsiz kadınların seslerini ve kimliklerini artık giderek artan bir güçle daha çok vurgulamamız gerekiyor.

Kadınların yaşamımızın her anına kattıkları çok yüksek fedakarlıklardan en önemlisi de bütün bunları karşılıksız yapmaları belki de. Ve bu yüzden gerçekte kadınlar, kadınlarımız övgü ve ödül beklemiyorlar. Kadınca yaşamanın özü çünkü hep paylaşmak hep yaratmak hep yaşatmak.

Kadınların bütün adlarından sadece 100 tanesi. Ne ilkleri ne sonları ne de en iyileri vesaire. KADININ 100 ADI, Kadına Sonsuz Övgü’nün adı. İçerdiği kadınlardan daha çok sınırsız ve sonsuz sayıda ve yürekte kadını bize anlatıyor; anıtlaştırıyor.

 

KAFEKÜLTÜR kadın yazarlarının kaleme aldıkları bu 100 Portre, Cumhuriyetimizin 100. yılında, bu eşsiz dönemin daha sağlıklı ve verimli devamı amacıyla kadınlarımızın daha güzel ve aydınlık yarınları adına öznel bir tutumla öne çıkarma çabasıdır.

AYÇA KARAOĞLAN, AYDAN SELMAN, BAHRİYE ÇERİ, CANDAN SELMAN, DENİZHAN GÜL, EMİNE EBRU, BAŞAK YAMAN, MUZAFFER ÖZTAN, MÜJDE BİLGÜTAY, NURCAN PİRGAN, RAŞEL RAKELLA ASAL, SADİYE ADA, UFUK ACUNER, ZEYNEP ESRA

(Tanıtım Bülteninden)

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.