CGR-GS-650 GX-S 650W 80+ Gold Power Supply
Cougar CGR-GS-650 GX-S 650W 80+ Gold Power Supply
3.609,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Desteklediği Güç: 650 Watt
Fan Yapısı: 120 mm Fan
PFC: Aktif
Verimlilik: 80+ Gold
Güç Çıkışları: 20+4 Pin, 3 x Molex, 4 x 6+2 pin PCIe, 4+4 Pin 8 Pin, 8 x SATA
Koruma: OCP / UVP / OVP / SCP / OPP
Diğer Özellikler: Boyutlar: 150 x 140 x 86 mm