idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Quin Kincaid is a Seeker. Her legacy is an honor, an ancient role passed down for generations. But what she learned on her Oath night changed her world forever.

Quin pledged her life to deception. Her legacy as a Seeker is not noble but savage. Her father, a killer. Her uncle, a liar. Her mother, a casualty. And the boy she once loved is out for vengeance, with her family in his sights.

Yet Quin is not alone. Shinobu, her oldest companion, might now be the only person she can trust. The only one who wants answers as desperately as she does.

But the deeper they dig into the past, the darker things become. There are long-vanished Seeker families, shadowy alliances, and something else: a sinister plan begun generations ago, with the power to destroy them all.Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2016


Dili: İngilizce
Yayınevi: CORGI BOOKS

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.