MWE Gold V3 850 MPE-8506-ACAG-G 850W ATX 3.1 PCI-E 5.0 80+ Gold 120mm Fan Beyaz Power Supply
Cooler Master MWE Gold V3 850 MPE-8506-ACAG-G 850W ATX 3.1 PCI-E 5.0 80+ Gold 120mm Fan Beyaz Power Supply
5.879,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
PFC : Aktif,
Verimlilik : 80+ Gold,
Koruma : UVP / OVP / OPP / OTP / SCP / OCP,
Diğer Özellikler : Boyutlar: 140 x 150 x 86 mm,
Garanti : 24 Ay Garanti,
Desteklediği Güç : 850 Watt,
Fan Yapısı : 120 mm Fan,