MasterBox TD500 Mesh TD500V2-WGNN85-STU Beyaz 850W ATX 3.1 - PCIE 5.0 80+ Gold ARGB 4x120mm Fanlı ATX Mid
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh TD500V2-WGNN85-STU Beyaz 850W ATX 3.1 - PCIE 5.0 80+ Gold ARGB 4x120mm Fanlı ATX Mid
10.609,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Kasa Yapısı : ATX,
Güç Kaynağı : 850 Watt,
Anakart Desteği : ATX, Micro ATX, Mini ITX, SSI CEB,
Fan Sayısı : 4,
Dahili 3.5" Sürücü Yuvaları : 2,
Genişleme Yuvaları : 7 PCI,
Garanti : 24 Ay Garanti,
Renk : Beyaz,
Güç Kaynağı Konumu : Altta,
Boyut : 499 x 210 x 500mm,
Dahili 2.5" Sürücü Yuvası : 3,