idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Özellikler İnşaat Amerikan Servisi, İnşaat gereçleriyle (ayrı satılır) eşleşen gölgeli alanlara sahiptir, böylece çocuklar tabak ve servislerini yemek zamanından önce nasıl hazırlayacaklarını öğrenebilirler. Servis altlığı, 8 inşaat işçisinin hayallerindeki evi inşa etmekle meşgul olduğu bir inşaat şantiyesinin manzara görüntüsüne sahiptir. İnşaat "ekipmanı" kuşkonmaz, mac ve peynir, çilek, yaban mersini, havuç ve pazar günü lezzetli bir dondurma dahil olmak üzere sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerin bir karışımıdır. Lütfen bunun YALNIZCA Amerikan Servisi için olduğunu unutmayın! Kaplar ve tabak ayrı satılır. Servis altlığı ABD'de üretilmiştir. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Silinmesi kolaydır. 43x 28 boyutlarında Polipropilenden yapılmıştır. Kurşun, Bisplenol A (BPA), PVC ve Ftalat içermez. 2008 CPSIA ile tamamen uyumludur. 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.