idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Özellikler Her Peri aşığının bayılacağı bu set, içinde 3 adet ödüllü Bahçe Perisi Gereci ve onlarla eşleşen Bahçe Peri Tabağını içerir.Tabağın patentli tasarımında, çocukların daha iyi yeme alışkanlıkları kazanabilmeleri için kaşığın "çukuruna" çıkan bir rampa bulunur. Bahçe Çapa İtici, bir bıçağın yerini alır ve yiyecekleri kaşıklarına nasıl iteceklerini öğreterek çocukların ince motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Artık yapışkan eller yok! Her alet, belirli bir bahçe aletini modellemek için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Çocuğunuz hayal gücünü kullanarak spagetti yığınlarının arasından geçebilir, tonlarca ağır mısır gevreği kürekleyebilir veya dağınık pirinçle çapa yapabilir. Kendilerini gerçek bir bahçede hissederken aynı zamanda afiyetle yemeklerini yiyecekler. Tüm ürünler ABD'de üretilmiştir. Tüm Set bulaşık makinesinde ve mikrodalgada güvenle kullanılabilir. Ürünleri renklendirmek için boya kullanılmamıştır. Tüm ürünler yalnızca FDA onaylı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kurşunsuz, Bisplenol A (BPA) YOK, PVC YOK ve Ftalat içermediğine dair üçüncü taraf sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda 2008 CPSIA ile tamamen uyumludurlar. 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.