idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yerin altına yüzlerce yıl önceden hapsedilmiş olan ölüm, yeryüzüne çıkmak için bugünü seçti. Son çağın başlangıcını... İnsanoğlunun sonunu getirmek için görevlendirilmiş bir ordu ve ölümle ölümsüzlük arasında geçecek çetin bir mücadele!

Kaptan Halein'in gemisi bilinmezliğe doğru yola çıkarken okuyucuları da kelimeleriyle peşinde sürükleyecek. Hazırsanız limandan ayrılma vakti!

“Kitabı okurken gözünüzün önünden Don Kişot’un mücadelesi, Robinson’un keşfi, Yediuyurlar’ın uyandıktan sonra parayla olan durumu gelip geçebilir. Mağara ve kuş gibi motiflerle ara ara mitolojik bir atmosfer hâkim de olacak. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen usta bir kaleme sahip olduğu muhakkak. Hiç şüphesiz bir okur olarak kitabı elinize aldığınızda algılarınızın bütünüyle açık olması gerekiyor.” Editör Özlem Tanrıverdi

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.