idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Pala bıyıklı iri bir levent sanki bir adam görüntüsünde. İri siyah çatık kaşlarının altında iri gözleri parlıyordu. Kendimi yaşam yolumun ortasında buldum. Kendi yolumu kaybettim. Gençtim daha, çocuk yaştaydım. Yüzüm o zamanlara uyuyordu. Belki de yüzler belirli bir zamana ait olabilir. Buna saç kesimleri mi sebep oluyordu. Hayır, daha fazlası vardı. Bu şekilde o dönemin özelliklerini taşıyordu.  
Kurallarla yaşanan zamanlar, dürüst ifadeler vardı, dahası o zamanlar insanlar düz mantıkla düşünüyorlardı. Daha çok belaya bulaşıyorlar, zifiri gece karardığında birden ortaya çıkıyorlardı. Dünyanın en korkusuz adamının bile ödü patlar. 
İşte Has Çöğmenlinin durumu çok vahimdir. Sol elindeki Gıyasettin yüzüğünü en kalabalık yerdeki şeytanlara tutunca onun ışığından sersem karatavuk oluyorlardı. Milyonlarca civciv arkalarında geziniyordu. Elli kuruşluk Gıyasettin’in sihirli yüzüğünü şeytanlara tutunca kayboluyorlar ve gölgeleri onun yüzüne yansıyordu. 
Sihirli yüzüğündeki ışık sönünce herkes önce gülümsüyor, sonra sana sorarız dercesine somurtuyordu. Kötülükten korunmak için gökyüzüne bakıyordu. Yıldızların renkleri sönüyordu. Sanki onu kurtarmak ister gibi hepsi birden alçalıyordu. Sönen yıldızlar yere düşünce anında kül oluyordu.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.