idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

ÇOCUKLAR İÇİN ZİNCİR SUDOKU
Bu kitapçıkta yer alan sorular, çocukların “Zincir Sudoku” oyunu ile tanışması, eğlenerek ve severek soruları çözebilmeleri adına kolaydan
zora doğru hazırlanmıştır. Çocukların bu oyunu öğrenirken bir büyüğünden yardım alması; oyunu daha iyi kavraması, anlaması, öğrenmesi ve başarılı olması adına oldukça önemlidir. Oyunu öğretirken bazı noktalara dikkat etmeniz önem arz etmektedir.
1. Soruları kurşun kalemle çözdürelim.
2. Oyunu çözerken hata yapabileceğini ve bu hataları silerek düzeltebileceğini söyleyin.
3. Oyunu çözerken her bir satırda, sütunda ve zincirde farklı rakamlar olması gerektiğini göstererek öğretin.
4. İlk sorularda tek rakamın eksik olduğu satır, sütun ve zincirleri tamamlayarak, soruyu çözmelerini söyleyin ve sonuca ulaştırın.
5. Bu soruları tahmin ederek çözüm yapılmayacağını, ancak emin olduğunda bir kutunun uygun renkle boyanabileceğini belirtin.
6. Çözüm yöntemlerini anlamaları konusunda onlara yardımcı olun.

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.